Junior Orienteering Wind 2019 - Yarışmacı Listesi
• Lütfen kayıt bilgilerinizi listeden kontrol ediniz.
Ülke ve kategorilere göre yarışmacı sayıları için tıklayınız.
 Yarışmacılar
Sıra ID Kategori Kulüp Adı Soyadı SI Numarası
1 179 M10 KANUNİ İHO MEHMET AKİF KAVAS 1413363
2 160 M10 ÖZEL IRMAK İLKOKULU HASAN EFE ÖZBAYIR
3 158 M10 ÖZEL IRMAK İLKOKULU BORA KALE
4 156 M10 ÖZEL IRMAK İLKOKULU DORUK BASMACI
5 38 M10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU YUSUF GENCAN
6 35 M10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU DORUK TAN
7 33 M10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU YİĞİT KENDİR
8 65 M10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU GÖKDENİZ KILIÇ
9 40 M10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU KEREM KARALİ
10 159 M10 ÖZEL IRMAK İLKOKULU TOLGA YILMAZ
11 178 M10 KANUNİ İHO MUHAMMED EMİN DEMİRCİ 1413355
12 180 M10 KANUNİ İHO MANSUR KALDEMİR 1413364
13 181 M10 KANUNİ İHO İBRAHİM SALİH GÜVEM 1413348
14 182 M10 KANUNİ İHO TUGAY HASAN KÖKLÜ 1413361
15 183 M10 KANUNİ İHO YİĞİT ÖZTÜRK 1413357
16 107 M10 İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI ARDA YILDIZ
17 31 M10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU ÖMER KURT
18 30 M10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU TUNA TURHAN
19 29 M10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU MUHAMMED ARICI
20 177 M10 ŞEHİT MEHMET GÜDER HARUN BARLIK 1413369
21 32 M10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU OĞUZ GELMEZ
22 184 M10 ŞEHİT MEHMET GÜDER YAĞIZ BEKAR 1413349
23 108 M10 İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI GÖKTÜRK EFE
24 119 M10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU CAN ÖNGEN
25 118 M10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU ATA ÖNGEN
26 110 M10 İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI SELİM YAVUZ
27 15 M10 RÜZGAR KURT
28 14 M10 POYRAZ KURT
29 109 M10 İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI CAN YILDIZ
30 57 M12 ÜSKÜDAR SELAMİALİ ORTAOKULU SERDAR KANDEMİR
31 55 M12 ÜSKÜDAR SELAMİALİ ORTAOKULU EMRE ÖZER
32 56 M12 ÜSKÜDAR SELAMİALİ ORTAOKULU YUNUS EMRE DEMİREL
33 152 M12 ÖZEL IRMAK OO SİNAN KÖSE
34 136 M12 ÖZEL IRMAK OO AHMET YILMAZ ÖZSÜ
35 150 M12 ÖZEL IRMAK OO CAN ÇİZİOĞLU
36 1 M12 ÖZEL ALEV OO DORUK KILINÇ
37 137 M12 ÖZEL IRMAK OO YILMAZ ÖZSÜ
38 133 M12 ÖZEL IRMAK OO REİS KARADENİZ
39 123 M12 FİDE OO DENİZ EMRE ERKEN
40 151 M12 ÖZEL IRMAK OO DENİZ KÖSE
41 185 M12 ŞEHİT MEHMET GÜDER YUNUS KADİR KAYA 1413362
42 175 M12 MEHMET EREN ÇELİKER
43 187 M14 ŞEHİT MEHMET GÜDER ENES ÖZBEK 1413360
44 190 M14 ŞEHİT MEHMET GÜDER MUHAMMED EMİN KURTULUŞ 1413358
45 189 M14 ŞEHİT MEHMET GÜDER YUNUS EMRE TEKBAŞ 1413341
46 188 M14 ŞEHİT MEHMET GÜDER ÖMER EFE ACEMOĞLU 1413347
47 186 M14 KANUNİ İHO AHMET TERZİOĞLU 1413366
48 13 M14 RESUL KAAN KURT
49 129 M14 FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK ALİ YEKTA KANTAR
50 120 M14 FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK YUNUS BAĞCI
51 10 M14 ÖZEL IRMAK OO KEREM MOĞOL
52 142 M14 ÖZEL IRMAK OO UĞUR KIRAY ÖZCAN
53 143 M14 ÖZEL IRMAK OO DAĞHAN ÜNAL
54 144 M14 ÖZEL IRMAK OO KAAN KORUN
55 146 M14 ÖZEL IRMAK OO KEREM ÇAĞAN OLGUN
56 157 M14 ŞEHİT MEHMET GÜDER AHMED SAİD AYDOĞAN 1415796
57 164 M14 ÖZEL ALEV OO ARDA AKSOY
58 145 M14 ÖZEL IRMAK OO EZEL SARITAŞ
59 193 M16 ŞEHİT MEHMET GÜDER MELİK AYDIN 1413352
60 92 M16 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ AYBERK GÖRMÜŞ
61 24 M16 İAAL-DOK BARIŞ YILDIRIM
62 85 M16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ TAYFUN TOPAL
63 23 M16 İAAL-DOK GÖKTUĞ TEKER
64 162 M16 CAN AZAZ
65 191 M16 ŞEHİT MEHMET GÜDER ÖMER FARUK YAZICI 1413345
66 192 M16 ŞEHİT MEHMET GÜDER MYHAMMED ESAD ÇAKIR 1413367
67 48 M16 İAAL-DOK BATUHAN KUMCU
68 16 M16 ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ ŞAHİN İNALÖZ
69 17 M16 ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ FURKAN ZAFER SAKALLI
70 18 M16 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSEK CELAL KILIÇ
71 89 M16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ EFE KÖKLÜ
72 194 M16 KANUNİ İHO YAŞAR POLAT KAHRAMAN 1413351
73 97 M16 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ UTKU IRMAK ÖZKURT
74 96 M16 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ MERT EMİR GÜDE
75 20 M16 İAAL-DOK KAAN MİRZA
76 93 M16 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ ALPER GÜVEN
77 22 M16 İAAL-DOK MUTLU DUMAN
78 132 M16 NAKKAŞTEPE BAHÇEŞEHİR LİSESİ EMRE ÇINAR
79 72 M16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ SELİM NECİP
80 44 M16 ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ TAHA YILMAZ
81 171 M16 İSTANBUL ORİENTEERİNG SPOR KULÜBÜ - İOG DENİZ CEM ŞAHİN 887747
82 138 M16 ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ ONAT AKÇİN
83 73 M16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ EMİN SEZAY
84 172 M16 İSTANBUL ORİENTEERİNG SPOR KULÜBÜ - İOG CAN TOPRAK ŞAHİN 2046056
85 7 M16 ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ MEHMET FARUK BATIREL
86 43 M16 ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ BAKİ İPEK
87 67 M16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ YAKUP ENES ONAY
88 195 M16 KANUNİ İHO ORHAN REFİK TOKTAŞ 1413343
89 130 M16 NAKKAŞTEPE BAHÇEŞEHİR LİSESİ DENİZ CEM KIRMIZITOPRAK
90 5 M16 ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ DORUK CERAN
91 128 M16 NAKKAŞTEPE BAHÇEŞEHİR LİSESİ HALUK AYTIŞ
92 79 M16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ BARAN AYDIN
93 63 M16 BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ HARUN ALTUNBOĞA
94 80 M16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ MUSTAFA KILIÇ
95 26 M16 İAAL-DOK AHMET DASTAN İŞAN
96 64 M16 BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ BAHADIR KOCA
97 75 M16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ TALHA BİLGİLİ
98 196 M18 ŞEHİT MEHMET GÜDER MUSTAFA BERKAY ÜNAL 1554466
99 21 M18 İAAL-DOK ALİ ALTAY ÖNERGE
100 84 M18 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ YAKUP BOSTAN
101 25 M18 İAAL-DOK CEM BİÇER
102 91 M18 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ ATABERK YILDIZ
103 197 M18 ŞEHİT MEHMET GÜDER UMUT İLHAN BEYAZTAŞ 9991333
104 47 M18 İAAL-DOK SERHAT BERKE DANDİN
105 95 M18 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ FURKAN AYDOĞDU
106 19 M18 İAAL-DOK ALP GÖKTUĞ YILDIRIM
107 198 M18 KARTAL AİHL İBRAHİM BİLGE ULUSSEVER 1413365
108 66 M18 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ YUNUS EMRE DİNÇ
109 60 M18 HAYDARPAŞA LİSESİ ALİ ULAŞ GÜNEŞ
110 4 M18 ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ ALİ İHSAN KUZUCUOĞLU
111 115 M18 HAYDARPAŞA LİSESİ BURAK KURT
112 98 M18 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ MEHMET FATİH ÇEBİ
113 94 M18 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ YUNUS EMRE ŞENCAN
114 70 M18 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ UMUT TAŞKIRAN
115 68 M18 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ MUHAMMET ATA
116 62 M18 HAYDARPAŞA LİSESİ BERKAY KOPUZ
117 34 M8 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU BERK KENDİR
118 131 M8 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU DENİZ ÖZYURTLU
119 28 M8 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU ÖMER ARICI
120 27 M8 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU MUSTAFA KARAHAN
121 174 M8 ÖZEL IRMAK İLKOKULU DENİZ SABRİ AYDIN
122 135 M8 ÖZEL IRMAK İLKOKULU DERİN SERGEY AYDIN
123 127 M8 CEBİR OKULLARI KURTKÖY MUHAMMED TAHA BOLAT
124 37 W10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU MERVE KORKMAZ
125 50 W10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU İDİL AKARI
126 2 W10 ÖZEL ALEV İO - İSTANBUL AYCA DURU KILINÇ
127 166 W10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU BEREN SU ARICI
128 39 W10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU BETÜL GENCAN
129 122 W10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU MELİSA KARALİ
130 126 W10 CEBİR OKULLARI KURTKÖY SÜHEYLA BOLAT
131 134 W10 ÖZEL IRMAK İLKOKULU JULİA DEMİRCİ
132 153 W12 ÖZEL IRMAK OO ZEYNEP ADA YILMAZ
133 176 W12 İSTANBUL ORİENTEERİNG SPOR KULÜBÜ - İOG ZEYNEP ÖZDEMİR 1399234
134 155 W12 ÖZEL IRMAK OO ZEYNEP NAZ YİĞİTBAŞ
135 51 W12 ÜSKÜDAR SELAMİALİ ORTAOKULU DURU ÖZYURTLU
136 52 W12 ÜSKÜDAR SELAMİALİ ORTAOKULU TUANA KAYA
137 53 W12 ÜSKÜDAR SELAMİALİ ORTAOKULU BEREN TÜYSÜZ
138 154 W12 ÖZEL IRMAK OO NAZ İŞLEYEN
139 54 W12 ÜSKÜDAR SELAMİALİ ORTAOKULU AYŞE YILDIRIM
140 103 W14 İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI DURU DERİN DİRİCAN
141 149 W14 ÖZEL IRMAK OO JÜLİDE AYDIN
142 121 W14 FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK ZEYNEP KAVİN MİDYAT
143 148 W14 ÖZEL IRMAK OO BELİZ ÖNER
144 147 W14 ÖZEL IRMAK OO PERİ TUNA
145 12 W14 ÖZEL IRMAK OO DERİN KALE
146 106 W14 İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI MİRAY KESKİN
147 105 W14 İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI LARA MELİS
148 170 W14 FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK İREM BAĞCI
149 173 W14 FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK LEYAL ILGAZ
150 104 W14 İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI AYŞENAZ ARSLAN
151 9 W16 ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ MELİKE YÜKEL
152 8 W16 ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ DUYGUNUR ÖZDEN
153 6 W16 ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ ECE GÖKSU
154 88 W16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ İREM UĞRAŞ
155 169 W16 ÖZEL İSTEK ULUĞBEY ANADOLU LİSESİ ECE ASLAN
156 168 W16 ÖZEL İSTEK ULUĞBEY ANADOLU LİSESİ ÖZLENEN İPEK GÜNAD
157 167 W16 ÖZEL İSTEK ULUĞBEY ANADOLU LİSESİ İDİL ASYA ERGUVAN
158 161 W16 ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ GAMZE ŞİMŞİR
159 141 W16 ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ MELİKE MELODİ ŞAHİN
160 140 W16 ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ AVA ERGİN
161 139 W16 ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ ZEYNEP DİLARA BEKALAN
162 112 W16 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ EYLÜL KARAGÜL
163 111 W16 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ ASYA İREM YILDIRIM
164 102 W16 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ NURAY TAKIR
165 101 W16 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ İREM NUR TAMER
166 99 W16 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ BEYZA İNCE
167 90 W16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ GÖZDE BALCI
168 49 W16 BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ MERVE İGÜS
169 82 W16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ SUDEM UYGUN
170 81 W16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ BURCU AKSU
171 77 W16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ ÜMİT ÖLMEZ
172 76 W16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ SÜMEYYE GÜR
173 74 W16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ GÜLBAHAR YALÇIN
174 69 W16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ NEFİSE AL
175 100 W16 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ ELİF ÖKMEN
176 114 W18 İAAL-DOK SİNEM KARAKIŞ
177 58 W18 BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ RUKİYE DEMİR
178 59 W18 BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ BURCU SAR
179 61 W18 BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ GÖZDE NUR UZ
180 71 W18 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ İREMNUR YILDIRIM
181 83 W18 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ BETÜL OĞUZ
182 78 W18 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ NERMİN KİRAZ
183 46 W18 İAAL-DOK ÖYKÜ YORULMAZ
184 87 W18 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ ŞEVVAL YUKA
185 86 W18 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ BERİN TURAN
186 163 W8 DEFNE AZAZ
187 165 W8 ÖZEL ALEV İO - İSTANBUL MİNA AKSOY
188 36 W8 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU RABİA ZEYNEP BUL
189 3 W8 ÖZEL ALEV ANAOKULU ZEYNEP ECE KILINÇ
190 124 W8 İSTANBUL ORİENTEERİNG SPOR KULÜBÜ - İOG DEFNE ATEŞ 1979821
 Türkçe English Pусский © 2019 Junior Orienteering Wind, © 2019 www.jowind.com