Junior Orienteering Wind 2019 - Competitor List
• Please check your registration info from the list.
For the number of competitors by category and country, click here.
 Competitors
No ID Category Club Name Name Surname SI Number
1 1 M12 ÖZEL ALEV OO DORUK KILINÇ
2 2 W10 ÖZEL ALEV İO - İSTANBUL AYCA DURU KILINÇ
3 3 W8 ÖZEL ALEV ANAOKULU ZEYNEP ECE KILINÇ
4 4 M18 ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ ALİ İHSAN KUZUCUOĞLU
5 5 M16 ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ DORUK CERAN
6 6 W16 ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ ECE GÖKSU
7 7 M16 ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ MEHMET FARUK BATIREL
8 8 W16 ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ DUYGUNUR ÖZDEN
9 9 W16 ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ MELİKE YÜKEL
10 10 M14 ÖZEL IRMAK OO KEREM MOĞOL
11 12 W14 ÖZEL IRMAK OO DERİN KALE
12 13 M14 RESUL KAAN KURT
13 14 M10 POYRAZ KURT
14 15 M10 RÜZGAR KURT
15 16 M16 ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ ŞAHİN İNALÖZ
16 17 M16 ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ FURKAN ZAFER SAKALLI
17 18 M16 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSEK CELAL KILIÇ
18 19 M18 İAAL-DOK ALP GÖKTUĞ YILDIRIM
19 20 M16 İAAL-DOK KAAN MİRZA
20 21 M18 İAAL-DOK ALİ ALTAY ÖNERGE
21 22 M16 İAAL-DOK MUTLU DUMAN
22 23 M16 İAAL-DOK GÖKTUĞ TEKER
23 24 M16 İAAL-DOK BARIŞ YILDIRIM
24 25 M18 İAAL-DOK CEM BİÇER
25 26 M16 İAAL-DOK AHMET DASTAN İŞAN
26 27 M8 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU MUSTAFA KARAHAN
27 28 M8 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU ÖMER ARICI
28 29 M10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU MUHAMMED ARICI
29 30 M10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU TUNA TURHAN
30 31 M10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU ÖMER KURT
31 32 M10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU OĞUZ GELMEZ
32 33 M10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU YİĞİT KENDİR
33 34 M8 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU BERK KENDİR
34 35 M10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU DORUK TAN
35 36 W8 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU RABİA ZEYNEP BUL
36 37 W10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU MERVE KORKMAZ
37 38 M10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU YUSUF GENCAN
38 39 W10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU BETÜL GENCAN
39 40 M10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU KEREM KARALİ
40 43 M16 ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ BAKİ İPEK
41 44 M16 ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ TAHA YILMAZ
42 46 W18 İAAL-DOK ÖYKÜ YORULMAZ
43 47 M18 İAAL-DOK SERHAT BERKE DANDİN
44 48 M16 İAAL-DOK BATUHAN KUMCU
45 49 W16 BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ MERVE İGÜS
46 50 W10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU İDİL AKARI
47 51 W12 ÜSKÜDAR SELAMİALİ ORTAOKULU DURU ÖZYURTLU
48 52 W12 ÜSKÜDAR SELAMİALİ ORTAOKULU TUANA KAYA
49 53 W12 ÜSKÜDAR SELAMİALİ ORTAOKULU BEREN TÜYSÜZ
50 54 W12 ÜSKÜDAR SELAMİALİ ORTAOKULU AYŞE YILDIRIM
51 55 M12 ÜSKÜDAR SELAMİALİ ORTAOKULU EMRE ÖZER
52 56 M12 ÜSKÜDAR SELAMİALİ ORTAOKULU YUNUS EMRE DEMİREL
53 57 M12 ÜSKÜDAR SELAMİALİ ORTAOKULU SERDAR KANDEMİR
54 58 W18 BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ RUKİYE DEMİR
55 59 W18 BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ BURCU SAR
56 60 M18 HAYDARPAŞA LİSESİ ALİ ULAŞ GÜNEŞ
57 61 W18 BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ GÖZDE NUR UZ
58 62 M18 HAYDARPAŞA LİSESİ BERKAY KOPUZ
59 63 M16 BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ HARUN ALTUNBOĞA
60 64 M16 BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ BAHADIR KOCA
61 65 M10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU GÖKDENİZ KILIÇ
62 66 M18 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ YUNUS EMRE DİNÇ
63 67 M16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ YAKUP ENES ONAY
64 68 M18 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ MUHAMMET ATA
65 69 W16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ NEFİSE AL
66 70 M18 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ UMUT TAŞKIRAN
67 71 W18 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ İREMNUR YILDIRIM
68 72 M16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ SELİM NECİP
69 73 M16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ EMİN SEZAY
70 74 W16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ GÜLBAHAR YALÇIN
71 75 M16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ TALHA BİLGİLİ
72 76 W16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ SÜMEYYE GÜR
73 77 W16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ ÜMİT ÖLMEZ
74 78 W18 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ NERMİN KİRAZ
75 79 M16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ BARAN AYDIN
76 80 M16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ MUSTAFA KILIÇ
77 81 W16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ BURCU AKSU
78 82 W16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ SUDEM UYGUN
79 83 W18 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ BETÜL OĞUZ
80 84 M18 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ YAKUP BOSTAN
81 85 M16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ TAYFUN TOPAL
82 86 W18 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ BERİN TURAN
83 87 W18 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ ŞEVVAL YUKA
84 88 W16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ İREM UĞRAŞ
85 89 M16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ EFE KÖKLÜ
86 90 W16 ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ GÖZDE BALCI
87 91 M18 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ ATABERK YILDIZ
88 92 M16 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ AYBERK GÖRMÜŞ
89 93 M16 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ ALPER GÜVEN
90 94 M18 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ YUNUS EMRE ŞENCAN
91 95 M18 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ FURKAN AYDOĞDU
92 96 M16 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ MERT EMİR GÜDE
93 97 M16 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ UTKU IRMAK ÖZKURT
94 98 M18 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ MEHMET FATİH ÇEBİ
95 99 W16 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ BEYZA İNCE
96 100 W16 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ ELİF ÖKMEN
97 101 W16 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ İREM NUR TAMER
98 102 W16 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ NURAY TAKIR
99 103 W14 İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI DURU DERİN DİRİCAN
100 104 W14 İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI AYŞENAZ ARSLAN
101 105 W14 İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI LARA MELİS
102 106 W14 İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI MİRAY KESKİN
103 107 M10 İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI ARDA YILDIZ
104 108 M10 İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI GÖKTÜRK EFE
105 109 M10 İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI CAN YILDIZ
106 110 M10 İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI SELİM YAVUZ
107 111 W16 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ ASYA İREM YILDIRIM
108 112 W16 SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ EYLÜL KARAGÜL
109 114 W18 İAAL-DOK SİNEM KARAKIŞ
110 115 M18 HAYDARPAŞA LİSESİ BURAK KURT
111 118 M10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU ATA ÖNGEN
112 119 M10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU CAN ÖNGEN
113 120 M14 FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK YUNUS BAĞCI
114 121 W14 FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK ZEYNEP KAVİN MİDYAT
115 122 W10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU MELİSA KARALİ
116 123 M12 FİDE OO DENİZ EMRE ERKEN
117 124 W8 İSTANBUL ORİENTEERİNG SPOR KULÜBÜ - İOG DEFNE ATEŞ 1979821
118 126 W10 CEBİR OKULLARI KURTKÖY SÜHEYLA BOLAT
119 127 M8 CEBİR OKULLARI KURTKÖY MUHAMMED TAHA BOLAT
120 128 M16 NAKKAŞTEPE BAHÇEŞEHİR LİSESİ HALUK AYTIŞ
121 129 M14 FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK ALİ YEKTA KANTAR
122 130 M16 NAKKAŞTEPE BAHÇEŞEHİR LİSESİ DENİZ CEM KIRMIZITOPRAK
123 131 M8 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU DENİZ ÖZYURTLU
124 132 M16 NAKKAŞTEPE BAHÇEŞEHİR LİSESİ EMRE ÇINAR
125 133 M12 ÖZEL IRMAK OO REİS KARADENİZ
126 134 W10 ÖZEL IRMAK İLKOKULU JULİA DEMİRCİ
127 135 M8 ÖZEL IRMAK İLKOKULU DERİN SERGEY AYDIN
128 136 M12 ÖZEL IRMAK OO AHMET YILMAZ ÖZSÜ
129 137 M12 ÖZEL IRMAK OO YILMAZ ÖZSÜ
130 138 M16 ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ ONAT AKÇİN
131 139 W16 ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ ZEYNEP DİLARA BEKALAN
132 140 W16 ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ AVA ERGİN
133 141 W16 ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ MELİKE MELODİ ŞAHİN
134 142 M14 ÖZEL IRMAK OO UĞUR KIRAY ÖZCAN
135 143 M14 ÖZEL IRMAK OO DAĞHAN ÜNAL
136 144 M14 ÖZEL IRMAK OO KAAN KORUN
137 145 M14 ÖZEL IRMAK OO EZEL SARITAŞ
138 146 M14 ÖZEL IRMAK OO KEREM ÇAĞAN OLGUN
139 147 W14 ÖZEL IRMAK OO PERİ TUNA
140 148 W14 ÖZEL IRMAK OO BELİZ ÖNER
141 149 W14 ÖZEL IRMAK OO JÜLİDE AYDIN
142 150 M12 ÖZEL IRMAK OO CAN ÇİZİOĞLU
143 151 M12 ÖZEL IRMAK OO DENİZ KÖSE
144 152 M12 ÖZEL IRMAK OO SİNAN KÖSE
145 153 W12 ÖZEL IRMAK OO ZEYNEP ADA YILMAZ
146 154 W12 ÖZEL IRMAK OO NAZ İŞLEYEN
147 155 W12 ÖZEL IRMAK OO ZEYNEP NAZ YİĞİTBAŞ
148 156 M10 ÖZEL IRMAK İLKOKULU DORUK BASMACI
149 157 M14 ŞEHİT MEHMET GÜDER AHMED SAİD AYDOĞAN 1415796
150 158 M10 ÖZEL IRMAK İLKOKULU BORA KALE
151 159 M10 ÖZEL IRMAK İLKOKULU TOLGA YILMAZ
152 160 M10 ÖZEL IRMAK İLKOKULU HASAN EFE ÖZBAYIR
153 161 W16 ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ GAMZE ŞİMŞİR
154 162 M16 CAN AZAZ
155 163 W8 DEFNE AZAZ
156 164 M14 ÖZEL ALEV OO ARDA AKSOY
157 165 W8 ÖZEL ALEV İO - İSTANBUL MİNA AKSOY
158 166 W10 ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU BEREN SU ARICI
159 167 W16 ÖZEL İSTEK ULUĞBEY ANADOLU LİSESİ İDİL ASYA ERGUVAN
160 168 W16 ÖZEL İSTEK ULUĞBEY ANADOLU LİSESİ ÖZLENEN İPEK GÜNAD
161 169 W16 ÖZEL İSTEK ULUĞBEY ANADOLU LİSESİ ECE ASLAN
162 170 W14 FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK İREM BAĞCI
163 171 M16 İSTANBUL ORİENTEERİNG SPOR KULÜBÜ - İOG DENİZ CEM ŞAHİN 887747
164 172 M16 İSTANBUL ORİENTEERİNG SPOR KULÜBÜ - İOG CAN TOPRAK ŞAHİN 2046056
165 173 W14 FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK LEYAL ILGAZ
166 174 M8 ÖZEL IRMAK İLKOKULU DENİZ SABRİ AYDIN
167 175 M12 MEHMET EREN ÇELİKER
168 176 W12 İSTANBUL ORİENTEERİNG SPOR KULÜBÜ - İOG ZEYNEP ÖZDEMİR 1399234
169 177 M10 ŞEHİT MEHMET GÜDER HARUN BARLIK 1413369
170 178 M10 KANUNİ İHO MUHAMMED EMİN DEMİRCİ 1413355
171 179 M10 KANUNİ İHO MEHMET AKİF KAVAS 1413363
172 180 M10 KANUNİ İHO MANSUR KALDEMİR 1413364
173 181 M10 KANUNİ İHO İBRAHİM SALİH GÜVEM 1413348
174 182 M10 KANUNİ İHO TUGAY HASAN KÖKLÜ 1413361
175 183 M10 KANUNİ İHO YİĞİT ÖZTÜRK 1413357
176 184 M10 ŞEHİT MEHMET GÜDER YAĞIZ BEKAR 1413349
177 185 M12 ŞEHİT MEHMET GÜDER YUNUS KADİR KAYA 1413362
178 186 M14 KANUNİ İHO AHMET TERZİOĞLU 1413366
179 187 M14 ŞEHİT MEHMET GÜDER ENES ÖZBEK 1413360
180 188 M14 ŞEHİT MEHMET GÜDER ÖMER EFE ACEMOĞLU 1413347
181 189 M14 ŞEHİT MEHMET GÜDER YUNUS EMRE TEKBAŞ 1413341
182 190 M14 ŞEHİT MEHMET GÜDER MUHAMMED EMİN KURTULUŞ 1413358
183 191 M16 ŞEHİT MEHMET GÜDER ÖMER FARUK YAZICI 1413345
184 192 M16 ŞEHİT MEHMET GÜDER MYHAMMED ESAD ÇAKIR 1413367
185 193 M16 ŞEHİT MEHMET GÜDER MELİK AYDIN 1413352
186 194 M16 KANUNİ İHO YAŞAR POLAT KAHRAMAN 1413351
187 195 M16 KANUNİ İHO ORHAN REFİK TOKTAŞ 1413343
188 196 M18 ŞEHİT MEHMET GÜDER MUSTAFA BERKAY ÜNAL 1554466
189 197 M18 ŞEHİT MEHMET GÜDER UMUT İLHAN BEYAZTAŞ 9991333
190 198 M18 KARTAL AİHL İBRAHİM BİLGE ULUSSEVER 1413365
 Türkçe English Pусский © 2019 Junior Orienteering Wind, © 2019 www.jowind.com